БЕТОН B - 12.5

БЕТОН B - 12.5

 
 
Наш бетонний завод здійснює виробництво, продаж бетону марки М150 класу В 12,5 і доставку бетону міксером в Ладіжіні та других містах Вінницької області . Ціна нашої продукції залежить від кількості поставки та адреси місця вивантаження.

Компанія «Український Продукт» пропонує купити бетон М150 за низькою ціною і без посередників. Марка досить популярна і найчастіше використовується в наступних видах робіт:

- при заливці фундаментів, доріжок в малоповерховому будівництві.
- підготовчий матеріал для стяжки підлог і бетонних тротуарів.

Бетон М150 ціна і проізводствоЕта марка бетону має достатню міцність, що робить його основний маркою застосовуваної при укладанні бетонних доріжок і плит.

Однак, головною перешкодою при використанні даної марки бетону є низька стійкість до факторів зовнішнього середовища.
Вся продукція компанії «Український Продукт» має сертифікати якості. Організуємо доставку бетонних сумішей міксерами в межах 40 км від наших заводів. Вартість доставки вам допоможуть розрахувати наші оператори.

Куб бетону М150 важить близько 2460 кг, в міксер поміщається до 10 м3. Це необхідно враховувати при розрахунку навантаження на дорогу і при складних ділянках заїзду на ваш об'єкт.


 

Характеристики бетону М150


    Клас міцності: B-12,5
    Середня міцність, кгс / кв.см: 164
    Рухливість: П1 -П4
    Жорсткість: Ж1-Ж4
    Водонепроникність: W2-W4
    ГОСТ: 7473-2010

Важкий бетон М150 від заводу - 100% гарантія!

Купити бетон в Ладижене класу в10 можливо за низькою ціною і з оперативною доставкою (міксери 7-10м3). За замовчуванням ця продукція йде з гравійним наповнювачем і рухливістю П3, якщо вам потрібні спеціальні параметри - зверніться до нашого диспетчеру.

Бетон важкий не відрізняється високою міцністю, але його доступна ціна дозволяє не замішувати суміш на об'єкті, а зробити замовлення на заводі і виконати завдання швидко і в строк. І заводське якість продукції ніяк не порівняти з бетоном власного приготування, так як не вийде у будівельників дотриматися всіх необхідних пропорції і перемішати склад без втрати якості.