БЕТОН B - 25

БЕТОН B - 25

 
 
Компанія «Український Продукт» здійснює виробництво, продаж і доставку товарного бетону М350 класу в25 (в різних позначеннях b 25 та Б25) в Ладіжіні та других містах Вінницької області.

Наша компанія володіє кількома виробництвами, що дозволяє доставляти продукцію в Ладіжіні та других містах Вінницької області. Куб бетону М350 як і інші види бетону завантажуються в бетонозмішувачі і далі їдуть в пункти розвантаження. Даний продукт має високу міцність, швидко схоплюється і підходить для більшості завдань в сучасному будівництві.

Вартість бетону складається з вартості матеріалів, обсягу поставки та адреси доставки. Все це розрахують наші фахівці за телефонами, вказаними на сайті. Також можливо зробити заявку онлайн або відправити електронною поштою запит на розрахунок вартості.

Продаж бетону М350 b25 як і інших марок з доставкою починається від 1 м3. Однак доставка мінімально оплачується за 7м3.

Даний вид бетону обов'язковий для формування фундаментів в багатоповерховому будівництві. Висока міцність бетону дозволяє впроваджувати його для виробництва багатопустотних плит перекриття і балок.

Широко використовується бетон М350 в монолітному житловому будівництві, з нього роблять дорожні плити для аеродромів, несучі колони і багато іншого. Цей бетон витримує великі навантаження, тому бетон регламентований для багатьох проектів громадських і комерційних будівель.

Вся продукція компанії «Український Продукт» має сертифікати якості. Організуємо доставку бетонних сумішей міксерами в межах 40 км від наших заводів.

 

Важкий бетон М350 В25 характеристики


    Клас міцності: В-25
    Середня міцність, кгс / кв.см: 327
    Рухливість: П1 -П4
    Морозостійкість: F100 - F300
    Жорсткість: Ж1-Ж4
    Водонепроникність: W4-W20
    ГОСТ: 7473-2010


Бетон важкий в25 - найпопулярніший в комерційному будівництві. Підрядники часто вибирають саме цю марку, так як висока міцність і оптимальна ціна дозволяють виконати будь-який фронт робіт.

Не відстають і наші приватні забудовники - характеристики бетону М350 повністю покривають будь-які навантаження в малоповерховому будівництві, тому і тут він користується великою популярністю.