БЕТОН B - 7.5

БЕТОН B - 7.5

 
 
Компанія «Український Продукт» здійснює виробництво, доставку і продаж бетону В7,5 в Ладіжіні та других містах Вінницької області.
 

Купити бетон М100 В7.5 з гарантією якості.


Бетон марки М 100 - популярний будівельний матеріал, важкий бетон найнижчої марки. Він використовується для підготовки майданчиків під монолітні плити, котлованів під фундамент. У дорожній галузі застосовується при облаштуванні бордюрів, тротуарів. У сільському господарстві - для первинної заливки підлоги в підсобних приміщеннях. Основне ж застосування - підготовчі роботи для створення твердого грунту під фундамент ( "подбетонка"). Також з його допомогою виготовляються доріжки і використовують при установці бордюрних плит.

характеристики суміші

    Клас міцності: B7,5
    Середня міцність, кгс / кв.см: 98
    Рухливість: П2 -П4
    Жорсткість: Ж1-Ж4
    Водонепроникність: W2
    ГОСТ: 7473-2010


 

Склад і пропроціі бетону


Як і інші аналогічні суміші, з цементу, піску, щебеню виготовляється і бетон М 100 (пропорції інгредієнтів - 1: 4,6: 7). Масовий склад може бути записаний і співвідношенням 1: 5,8: 8,1, якщо використовується цемент М 500. В цьому випадку наповнювачів потрібно більше, а отже, і одержуваний обсяг збільшується.

Крім того, пропорції компонентів можуть змінюватися в залежності від щільності щебеню, фракції піску, наявності додаткових речовин. У такій спосіб коригуються властивості продукту для досягнення конкретної мети. Зернистість: 5-20 мм.

Важкий бетон М100 є найдешевшим у виробників бетонних сумішей. Співвідношення цементу - піску - води і напонітель роблять цю марку затребуваною для робіт, де не передбачаються великі навантаження. Найчастіше бетон замовляють комерційні огранізації під будівництво майбутньої бетонної подушки під монолітну плиту.

Бетон марки 100 відрізняється своєю доступною ціною і порівняно скромними характеристиками. Не забувайте, що крім класу міцності у бетону ще є такі якісні показники як морозостійкість і водонепроникність. Якщо ви заливаєте об'єкт, де агресивні зовнішні умови, то слід замовляти іншу марку бетону.