БЕТОН В - 15

БЕТОН В - 15

 
 
Компанія «Український Продукт» здійснює виробництво, продаж і доставку товарного бетону В15 в Ладіжіні та других містах Вінницької області.


Бетонние суміші в будіндустрії використовуються не одне століття. З різноманіття продукції марка бетону М200 - найбільш затребувана, т.к. застосовують у всіх областях -індивідуальні будівельники і великі будівельні компанії, також його використовують в промисловості, при зведенні сільськогосподарських енергетичних об'єктів. Компанія «Український Продукт» виробляє товарний бетон різного класу, але особливо часто у нас замовляють куб бетону М200 з доставкою в Ладіжіні та других містах Вінницької області ..

Бетон класу В15 застосовується в основному при виготовленні бетонних стяжок підлог. Також за своїми характеристиками підходить для будівництва фундаментів, відмосток, доріжок. Одна з найбільш часто використовуваних марок бетону. В індивідуальному будівництві, міцність бетону цілком достатня для вирішення більшості будівельних задач: стрічкові, плитні і свайно-ростверкових фундаменти, однак без надвеликих навантажень.


 

Характеристики суміші:


    Клас міцності: B-15
    Середня міцність, кгс / кв.см: 196
    Рухливість: П1 -П4
    Морозостійкість: F75 - F150
    Жорсткість: Ж1-Ж4
    Водонепроникність: W2-W4
    Зернистість: 5-20 мм
    ГОСТ: 7473-2010

Склад, характеристики та вага бетону М200 В15

Інгредієнти даного виду матеріалу - вода, цемент, дрібний і великий наповнювачі. Цемент з водою пов'язують всі складові в однорідну масу. Пісок і щебінь роблять продукт міцним, зменшують повзучість і деформацію. Щебінь бетону буває різний: у вигляді гравію, вапняку або граніту.

Пропорції і вага

Для досягнення правильної консистенції слід враховувати необхідну міцність складу, пластичність, властивості наповнювачів, марку в'яжучого речовини. Щоб виготовити бетон М200, пропорції інгредієнтів необхідно мати наступні: на кубометр матеріалу треба взяти чверть кубометра цементу, 0,43 куб. м піску, 0,9 куб. м щебеню і 0,18 куб. м води. Питома вага бетону М200 коливається в межах 2300-2500 кг на куб. м. Цей вид належить до класу важких бетонів.


 

Сфера застосування


Бетон в15 м200 користується великим попитом в приватному і монолітному будівництві. Доступна ціна, достатня міцність і грамотно підібраний склад бетону дозволяє застосовувати бетон класу в15 на багатьох об'єктах будівництва. Фундаменти без великих навантажень, доріжки, підготовка для зведення магістральних доріг - це лише деякі з сфер застосування бетону. На нашому виробництві випускається бетон тільки згідно ГОСТ, тому ви можете бути впевненими, що зробили замовлення в правильному місці.

Такий матеріал досить міцний для виготовлення фундаментів, сходів, дорожніх покриттів, блоків, внутрішніх перегородок, бордюрів, споруди автомайданчиків. У місцях, схильних до впливу негативних температур, часто застосовується бетон В15 М200 ГОСТ 7473-94. Стійкість до погодних змін забезпечується додатковими добавками: ПАР, гідрофобним цементом, гіпсом, вапном, глиною.

Бетон даної марки має числове значення з коефіцієнтом 0,95. Закладені в бетон В15 характеристики збігаються в 95 відсотках, і тільки в п'яти відсотках випадків вони можуть мати невеликі відхилення. За своєю структурою цей клас бетону пористий, пористий або великопористий, щільний. По об'ємній масі він є полегшеним, по виду в'яжучого матеріалу худим, з переважанням великого наповнювача; повним, з малим вмістом наповнювача; товарним, зі стандартними пропорціями в'яжучого матеріалу і наповнювача.

Міцність бетону В15 і інших марок регламентується нормативами, повинна відображатися в паспорті якості і перевіряється численними способами - від ультразвуку до попередньо залитих кубиків на об'єкті.