БЕТОН В - 22,5

БЕТОН В - 22,5

 
 
Компанія «Український Продукт» пропонуємо своїм клієнтам купити бетон М300 з доставкою в Ладіжіні та других містах Вінницької області є найбільш затребуваним бетоном, який можна використовувати в усіх сферах будівництва. Бетон класу В22.5 (марка М300) проводиться шляхом затвердіння ущільненої суміші з в'язкої речовини, що складається, як правило, з води, цементу і заповнювача (піску і щебеню), з можливістю введення деяких добавок, що підсилюють будь-які його характеристики.

Бетон М300 належить до числа важких бетонних сумішей. Цей вид матеріалу, завдяки своїм унікальним властивостям, може застосовуватися для досягнення самих різних цілей при комерційному і індивідуальному будівництві. Бетонні суміші В22.5 можуть без проблем виносити постійні сильні навантаження, що важливо при будівництві будь-яких споруд.

Купуючи безпосередньо від виробника, Ви уникаєте обману з маркою і кількістю. Машини приїжджають вчасно і немає простою будівельної техніки і робочої сили. Ми багато років займаємося доставкою бетону, кожен наш куб бетону М300 і ін марок проходить через лабораторні дослідження. І разом з товарною накладною покупець отримує паспорт якості, в якому вказані всі характеристики доставляється продукції.

 

Характеристики суміші


    Клас міцності: B-22.5
    Середня міцність, кгс / кв.см: 294
    Рухливість: П1 -П4
    Морозостійкість: F100 - F200
    Жорсткість: Ж1-Ж4
    Водонепроникність: W4-W10
    ГОСТ: 7473-2010

Бетон цієї марки володіє такими важливими характеристиками, як довговічність, вогнестійкість, морозостійкість і водонепроникність, які роблять його зручним для будівельних робіт.


 

Важкий бетон М300 В22.5 застосування.


В даний час цю марку бетону можна назвати лідером продажів. Це пов'язано з широкою сферою його застосування. Основні галузі використання - це зведення монолітних (свайно-ростверкових, стрічкових, плитних) фундаментів, виготовлення паль, сходів і огорож, а також підпірних і монолітних стін, тротуарів, доріжок, відмосток і т.д. У нас можна купити бетон класу В22.5 в Ладіжіні та других містах Вінницької області.

Цей міцний, екологічний і простий в застосуванні універсальний будівельний матеріал можна віднести до числа найбільш економічно вигідних бетонних сумішей, так як співвідношення ціна / якість реалізується в ньому найбільш оптимально. Вартість бетону М300 залежить від його складу, особливо від застосовуваної основи (гравій або граніт).
Таким чином, поєднання ціни, якості та універсальності бетону цієї марки робить його незамінним помічником при будь-якому будівництві.

Крім того, слід звернути Вашу увагу на те, що всі товари компанії «Український Продукт» сертифіковані і повністю відповідають ГОСТам. Ми доставимо ваш бетон до місця призначення, якщо воно знаходиться в Ладіжіні та других містах Вінницької області.

Чесний склад кожного куба бетону М300 і інших марок дозволяє бути впевненим у надійності і довговічності споруджуваного об'єкта. Звертайтеся тільки до перевірених постачальників!